Autoryzowany dystrybutor firmy

THERMAFLEX

Poznaj produkty z polietylenu i kauczuku

Izolacja Thermaflex zapewnia szeroki zakres temperatur roboczych i stabilną wartość izolacyjną HVAC/R przez długi czas. Dzięki zamkniętej strukturze komórkowej i zintegrowanej barierze dla pary wodnej, nie dochodzi do kondensacji i korozji, nawet przy niewielkim uszkodzeniu. Cały produkt pełni funkcję bariery dla pary wodnej, co jest korzystne dla wydajności urządzeń i warunków higienicznych w pomieszczeniach.

ThermaEco ZZ

Otulina ThermaEco ZZ jest odporna na rozerwanie i nacisk, dzięki swojej mocnej strukturze. Ze względu na zamkniętą strukturę komórkową, izolacja prawie nie chłonie wilgoci, nawet w przypadku uszkodzeń na powierzchni. Dzięki temu zapobiega kondensacji i korozji. Ponadto, dzięki wysokiej gęstości pianki, działa jako skuteczna bariera antydyfuzyjna, co zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne przez dziesiątki lat. Otulina ThermaEco ZZ ma także dobre właściwości izolujące dźwięk i pochłaniające wstrząsy.

Zalety izolacji ThermaEco ZZ:

  • bezhalogenowa
  • produkowana w sposób zrównoważony
  • dostępna dla rur o średnicy od 10 mm do 114 mm
  • standardowa długość 2 m, dostępna w wersji z nacięciem.
(5/5)

ThermaEco FRZ HF

Izolacja ThermaEco FRZ HF jest wykonana z bezpośrednio wytłaczanej wysokiej jakości bezhalogenowej pianki PE. Zapobiega stratom energii w systemach grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych w domach, biurach lub przemyśle.
(5/5)

ThermaCompact

Elastyczna izolacja z powłoką ochronną. ThermaCompact to w pełni nadająca się do recyklingu elastyczna izolacja rurowa wykonana z bezpośrednio wytłaczanej, wysokiej jakości pianki polietylenowej o zamkniętych komórkach. Posiada mocną polimerową powłokę ochronną.
(5/5)

ThermaSmart Pro

Doskonałe właściwości izolacyjne ThermaSmart PRO zapewniają skuteczną barierę andydyfuzyjną, co zmniejsza straty energii w urządzeniach HVAC i zapobiega kondensacji pary wodnej oraz korozji. Izolacja ta chroni przed bakteriami, grzybami i pleśniami, a nawet w przypadku uszkodzenia powierzchni parametry izolacyjne pozostają niezmienne przez dziesiątki lat.
(5/5)

ThermaSmart ENEV

Izolacja ThermaSmart ENEV to wysokiej jakości pianka polietylenowa o zamkniętej strukturze komórkowej, bezpośrednio wytłaczana. Jest przeznaczona do zastosowań w instalacjach grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Izolacja ta pozwala na redukcję strat ciepła nawet o 80% oraz chroni rury przed uszkodzeniami.
(5/5)

Ultra M

Izolacja Thermaflex Ultra M wykonana jest z usieciowanej pianki polietylenowej, laminowanej zewnętrzną powłoką polimerową, a także wyposażona w zamek zatrzaskowy. Zamknięta struktura komórkowa pianki z usieciowanego polietylenu zapobiega kondensacji i korozji rur. Otulina Ultra M doskonale sprawdza się jako izolacja na rurach grzewczych i sanitarnych, które są widoczne oraz wymagają regularnego czyszczenia. Dlatego jest szeroko stosowana w szpitalach, budynkach użyteczności publicznej, przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i innych branżach, gdzie higiena jest kluczowa.
(5/5)

Flexalen® 600

Elastyczne rury preizolowane Flexalen 600 stanowią jedno rozwiązanie dla sieci ciepłowniczych, chłodniczych i domowych wodociągów i są idealne do dystrybucji wody geotermalnej.
(5/5)

+48 661 22 33 20

Autoryzowany dystrybutor

Autoryzowany dystrybutor