Kariera w firmie novoterm

Ugruntowana pozycja rynkowa i renoma firmy NOVOTERM została zbudowana przez zaangażowanych ludzi, grupę zgranych pracowników. Dołącz do naszego zespołu, aby uzyskać satysfakcjonującą karierę w pracy z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję do doskonalenia się.

15 czerwca 2023
Jesteś pozytywną i ambitną osobą. Lubisz pracę wśród zaangażowanych i ciekawych ludzi, ale niekoniecznie chcesz gonić w swoim życiu za korpo-targetami, czallendżami i owocowymi czwartkami. Jeśli te zdania opisują również Ciebie to chętnie Cię poznamy!

Na czym polega praca Doradcy Klienta?

Doradca klienta jest wykwalifikowanym specjalistą potrafiącym doradzić klientowi optymalne rozwiązanie, dbającym o zapewnienie przyjemnego i satysfakcjonującego doświadczenia zakupowego oraz budującym długotrwałe relacje z klientami Grupy PRZYBYSZEWSCY (w skład której wchodzą NOVOTERM i POZBET). Zadania Doradcy Klienta to:

  • profesjonalna obsługa klientów (pomoc przy dokonaniu właściwego wyboru, wsparcie w zakupie, poinformowanie o asortymencie i zaletach danego produktu);
  • nieustanne poszerzanie wiedzy na temat asortymentu oraz jakości obsługi klienta;
  • skrupulatne prowadzenie dokumentacji handlowej i sprzedażowej.

Doradca Klienta, którego poszukujemy to osoba:

  • entuzjastyczna, rozmowna, przyjazna, lubiąca pracę z ludźmi;
  • posiadająca minimum średnie wykształcenie (a najlepiej wyższe);
  • najlepiej doświadczona w pracy handlowej, ale rozpatrzymy wszystkie kandydatury i z chęcią przyuczymy każdego zdolnego pracownika;
  • zorganizowana i rzetelna.

A jeśli znasz już naszą branżę i potrafisz rozróżnić izolacje poliuretanowe od polietylenowych i/lub miałeś już do czynienia z szeroko pojętymi instalacjami sanitarnymi to wiedz, że z chęcią wdamy się w dłuższą dyskusję na rozmowie rekrutacyjnej. Jeśli jednak „HVACR” mówi Ci tyle co nic… to spokojnie, regularnie organizujemy szkolenia i wszystkiego Cię nauczymy.

Bardzo chcielibyśmy, żebyś:

  • polubił pracę w Grupie PRZYBYSZEWSCY i został z nami na dłużej – zapewniamy umowę o pracę;
  • rozwijał się po swojemu – podążał ścieżką rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby;
  • czuł się doceniamy – dbamy o naszych pracowników, rozumiemy ich potrzeby, stwarzamy możliwości wyboru dodatkowych benefitów.

Jeśli chcesz do dołączyć do naszej ekipy opisz w swoim CV siebie i swoje mocne strony najlepiej jak potrafisz. CV wyślij na adres e-mail: do dnia 15 lipca 2023 r.

Na końcu CV dopisz proszę (nasi prawnicy mówią, że to ważne): „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA PRZYBYSZEWSCY Sp. z o.o. (KRS 0000829890) z siedzibą w Poznaniu (60-689), ul. Obornicka 350a, w celu udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA PRZYBYSZEWSCY Sp. z o.o., w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Firmę.”

Trzymamy za Ciebie kciuki, do zobaczenia!

+48 661 22 33 20

aktualności

Szczelność przewodów wentylacyjnych – klasy, wymagania i normy

Szczelność przewodów wentylacyjnych – klasy, wymagania i normy

Kanały wentylacyjne to odpowiednik krwiobiegu w ciele człowieka. Przytkany, zanieczyszony, pouszkadzany, nieszczelny - w obu przypadkach konsekwencje są jednoznacznie negatywne. W kanałach wentylacyjnych przepływają masy powietrza - dostarczane jest świeże powietrze i...

5 rodzajów wentylacji dla domu. Poznaj najlepszy wariant dla Ciebie!

5 rodzajów wentylacji dla domu. Poznaj najlepszy wariant dla Ciebie!

Wybór odpowiedniego rodzaju systemu wentylacji pozwala zapewnić skuteczną wymianę powietrza oraz zapobiega problemom z wilgocią oraz pleśnią na ścianach czy suficie. W tym artykule przedstawiamy różne rodzaje systemów wentylacyjnych dostępnych na rynku.

Izolacja kanałów wentylacyjnych – przepisy i normy prawne

Izolacja kanałów wentylacyjnych – przepisy i normy prawne

Izolacja kanałów wentylacyjnych – obowiązujące przepisy i normy prawne, które należy spełnić, aby zapewnić efektywność energetyczną oraz bezpieczeństwo budynków, jak też trwałość i funkcjonalność całego systemu wentylacji. Dowiedz się więcej!

Nowy ekspert w Zespole Grupy PRZYBYSZEWSCY!

Nowy ekspert w Zespole Grupy PRZYBYSZEWSCY!

🎉 Świetne wieści! Cała Grupa Przybyszewscy świętuje, ponieważ nasz Zespół właśnie został wzmocniony przez kolejnego znakomitego specjalistę - Lidię Pietraszkiewicz! Lidia dołączyła do naszej Grupy z imponującym doświadczeniem i wiedzą, której nie sposób przecenić....

Miód z własnej pasieki dla naszych Klientów

Miód z własnej pasieki dla naszych Klientów

Pracowite pszczoły wytrwale pracują nad produkcją zdrowego miodu w naszych pasiekach. Wpadnij do naszej siedziby przy ul. Obornickiej 350A w Poznaniu po słoiczek dla Ciebie!

Jak izolować rury PEX? Oto dobry sposób!

Jak izolować rury PEX? Oto dobry sposób!

W tym artykule przybliżamy rolę izolacji rur PEX w kontekście oszczędzania energii oraz poprawy efektywności całej instalacji. Pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj otuliny!

ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań

7:00-15:30

GRUPA PRZYBYSZEWSCY Sp. z o.o.

KRS: 0000829890 | NIP: 9721306774

PKO BP S.A. 69 1020 4027 0000 1602 1748 1592

+48 61 825 35 25

+48 661 22 33 20

4,6 25 reviews

oferta

► Izolacje Kauczukowe

► Izolacje poliuretanowe

► Izolacje polietylenowe

► Izolacje wełna mineralna

► Otuliny styropianowe

► Zabezpieczenia p.poż.

► Wentylacja

► Akcesoria montażowe

► Systemy zamocowań

► Klimatyzatory

Polityka prywatności

Sprawdź również:

napisz do nas

Copyright © 2023 Novoterm Poznań | All rights reserved.