Autoryzowany dystrybutor firmy

STEINBACHER

Poznaj produkty z wełny mineralnej, styropianu i poliuretanu

Dostawca pełnego asortymentu materiałów izolacyjnych styropianu (EPS), poliuretanu (PU) i wełny mineralnej. Steinbacher Izoterm to producent kompleksowych rozwiązań z zakresu izolacji budownictwa naziemnego i technicznego. Celem firmy jest umożliwienie klientom oszczędnego gospodarowania energią, dzięki zastosowaniu systemów termicznych, które zmniejszają straty ciepła.

Steinonorm® 310

Otulina z pianki poliuretanowej w płaszczu z tworzywa sztucznego z samoprzylepną zakładką do zamknięcia, przeznaczona do stosowania na odsłoniętych rurach i rurociągach.
(5/5)

Steinwool ALU

Otulina termoizolacyjna z wełny skalnej z nacięciem po jednej stronie otuliny, w płaszczu wykonanym z folii aluminowej wzmocnionej siatką i zakładką samoprzylepną.
(5/5)

Steinonorm® 710

Otuliny termoizolacyjne z twardej pianki poliuretanowej przeznaczone są do izolacji rurociągów w instalacjach ciepłowniczych, chłodniczych, wodociągowych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
(5/5)

Steinonorm® 720

Otuliny termoizolacyjne z twardej pianki poliuretanowej z płaszczem z folii PVC przeznaczone są do izolacji rurociągów w instalacjach ciepłowniczych, chłodniczych, wodociągowych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
(5/5)

Steinonorm® 730

Otuliny termoizolacyjne z twardej pianki poliuretanowej w osłonie z folii PVC pokrytej warstwą aluminiową, przeznaczone do izolacji rurociągów w instalacjach ciepłowniczych, chłodniczych, wodociągowych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
(5/5)

Steinwool® PVC

Otulina termoizolacyjna z wełny skalnej w płaszczu wykonanym z folii PVC posiadająca zakładkę samoprzylepną.
(5/5)

Steinonorm Steinodur® PSN 80 (SDP)

Wysokiej jakości formowana płyta izolacyjna wykonana z hydrofobowej twardej pianki polistyrenowej
produkowana w technologii wysokociśnieniowego spieniania w zamkniętych formach zapewnia najwyższy poziom spójności wewnątrz płyty. Po jednej stronie płyta steinodur ® UKD LD posiada promieniste rowki drenażowe, które nawet przy małych spadkach podłoża pozwalają na odprowadzanie pojawiającej się wody i wilgoci. Siatka małych rowków po drugiej stronie zapewnia dodatkową przestrzeń wentylacyjną. Każda płyta posiada felc na obrzeżu dający pewne i szczelne połączenie, nie pozwalające na powstanie mostków termicznych.
Zastosowanie: termoizolacja dachów płaskich w układzie odwróconym, dachów zielonych, balkonów, tarasów, patio, parkingów na stropie garażu podziemnego.

(5/5)

Steinonorm Steinodur® PSN 150 kPa (SPL)

Wysokiej jakości płyty izolacyjne z twardą pianki polistyrenowej, która jest hydrofobowa. Wykorzystujemy technologię wysokociśnieniowego spieniania w zamkniętych formach, co zapewnia najwyższą spójność wewnątrz płyty. Płyty steinodur® SPL posiadają na obu stronach zagłębienia tworzące siatkę kwadratową, co zapewnia doskonałą przyczepność klejów i tynków. Krawędzie płyt są proste.

Zastosowanie: termoizolacja cokołu budynku i izolacji podłóg

(5/5)

Steinwool Steinodur® PSN 200 kPa (LD)

Termoizolacyjno-drenażowa, hydrofobizowana płyta z twardej pianki polistyrenowej, posiadająca po jednej stronie wyprofilowane rowki drenażowe służące do odprowadzania wód gruntowych, a po drugiej stronie zagłębienia tworzące drobną siatkę kwadratową, zapewniającą doskonałą przyczepność klejów i tynków. Przeznaczona do izolacji termicznej podłóg, parkingów i dachów płaskich.
(5/5)

+48 661 22 33 20

Autoryzowany dystrybutor

Autoryzowany dystrybutor